вівторок, 19 січня 2016 р.

Майстер-Клас від Наталії - "Створення валентинки/запрошення на побачення для коханої половинки".

Привіт наші дорогі ПЧілочки! Сьогодні в ефірі Наталя kukusya і я покажу як створювала своє запрошення на побачення по першому етапу СП "Влюбленный февраль".Для початку приготуємо необхідні матеріали. В мене це:
- папір з набору "Времена",
-  висічки з набору "Времена",
- різак (або канцелярський ніж і лінійка),
- клей з ефектом скотчу ТМ ЕК
- висічки,
- епоксидні наклейки Стимпанк,
- шампи, пудра і чорнила для ембосингу та фен, щоб все це діло нагріти))
- інший декор. Тут я би хотіла зупинитись детальніше і сказати, що для створення якоїсь роботи я готую відразу багато декору, який на мою думку підійде до даної роботи. Тоді в процесі робити щось підходить, а щось так і залишається без уваги) Натхнення діло непередбачуване)))
Поїхали!:)

Вибираємо листи паперу, вирізаємо з них основи потрібного розміру.

Приміряємо як виглядатиме наша листівка. До паперу з набору "Времена" додала в якості підложки ще кусочок порваного крафт-паперу. Це дає ефект багатошаровості і водночас "не забиває" листівку надмірною кількістю паперу.

Забираємо декор, що не має бути прошитим, додаємо деталі, котрі хочемо прошити і прошиваємо все. Я дуже люблю в чоловічих робота машинні шви, особливо різних видів)
Тепер беремось за гарячий ембосинг. Я взяла штампи з текстом, відштампувала прозорими чорнилами для ембосингу і засипала пудрою. Десь це була чорна пудра, десь біла, а десь і змішана чорна з білою, що дало ефект мармуру)


Хочу сказати, що папір ТМ ЕК відмінно витримує нагріття феном! Не крутиться, колір не вицвітає, висока щільність паперу дозволяє довше гріти феном, щоб пудра повністю розплавилась. Звісно ж, це не означає, що необхідно забути про правила безпеки і не перегинати палку))
Коли прошили, заембосили , приклеїли - можна клеїти на основу і милуватись готовою роботою! На основу я клею за допомогою клею з ефектом скотчу від ТМ ЕК (цей момент якось випустила з кадру і не зазнимкувала)

Тепер залишилось записати в цю листівку найтепліші слова для ваших половинок і готуватись до другого етапу СП " Влюбленный февраль"))
Дякую за увагу! Творіть разом з матеріалами ТМ ЕК

3 коментарі: