суббота, 10 июня 2017 г.

Мультяшна листівка-шейкер. Майстер-клас з Алою Шуляр

Дорогі друзі!

Сьогодні я хочу познайомити Вас з чудовим та таким актуальним МК Али Шуляр
МУЛЬТЯШНА ЛИСТІВКА-ШЕЙКЕР.Для виготовлення листівки Вам знадобляться такі інструменти та матеріали:1. Вирізаємо з акварельного паперу  прямокутник розміром 15х20см. Робимо біговку посередині - сторона 20см , тобто згинаємо заготовку навпіл і, добре пригладивши лінію згину. Виходить основа для подвійної  листівки розміром 10х15см.


2. На лівій половині будемо розташовувати наш  майбутній шейкер. Зі скрап-паперу (кольорового паперу) вирізаємо прямокутник на 1 см менший від сторін основи листівки - 9х14см, та прорізаемо за допомогою машинки віконце. Зверніть увагу, що віконце не повинно знаходитися близько до країв листівки! А також вирізаємо зі скрап-паперу (кольорового паперу) прямокутник  таким розміром, щоб перекрив отвір.3. На лівій половині  листівки наклеюємо шматок  підготовленого скрап-паперу4. Починаємо робити наш шейкер, виготовляємо віконечко. До заготовки листівки наклеюємо прямокутник з прозорого пластику.  Далі наклеюємо фоаміран на край віконечка. Потім на зворотню сторону заготовки по краям  приклеюємо цупкий картон.
5. Насипаємо на основу листівки обмеженом олівцем місці) наповнювач  в тон роботи. Шейкер можна заповнювати будь-чим – декоративним піском, бісером, паєтками, блискітками…6. На заповнене місце наклеюємо заготовку з прозорим  пластиком.
7.  Декоруємо листівку. Наклеюємо на листівку мультяшних героїв та сам надпис.8. Наша листівка-шейкер готова!


У роботі були використані такі матеріали:
1. Плівка
2. Набір паперу "Мальчик" ТМ ЕК
3. Клей ТМ ЕК - Фокус (універсальний)
4. Паєтки, бісер
5. Вирубка

Спасибі що дочитали до кінця. :)

Комментариев нет:

Отправить комментарий